• |
ide | kryesore

RENEA e FNSH në operacion, kontrolle rivalëve të Ervis Martinajt

Lajme, Të fundit


Forcat RENEA, FNSH dhe Operacionalja po zhvillojnë një aksion me kontrolle në Tiranë, Lezhë, Fushë Krujë, Nikël dhe Kurbin që në orët e para të mëngjesit të sotëm.

Më parë u raportua se kontrolle janë bërë edhe në banesat e babait të vëllezërve Erlis dhe Leonard Duka në Fresk, të cilët njihen si rivalë të Martinajt për shkak të përplasjeve dhe vrasjeve të ndodhura mes anëtarëve të grupeve të tyre.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *