• |
ide | kryesore

Video virale e Anne Hathaway nxit polemika

Paparazzi, SliderNjë video e rishfaqur e Anne Hathaway duke refuzuar mundësitë e fotografimit me fansat i dërgoi mbështetësit e saj në një debat nëse ajo ishte apo jo “e pasjellshme”.

Klipi viral i postuar në X nga viti 2022 tregonte aktoren duke ndërvepruar shkurtimisht me fansat e saj ndërsa po ecte drejt makinës së saj pas shfaqjes së modës Valentino në Itali. Ajo u pa duke i thënë një turme të zhurmshme që të ishin “të qetë” në italisht, ndërsa u bënte gjeste që të qetësoheshin.

“Unë nuk mund të bëj foto me të gjithë,” tha Hathaway. “Por unë do të qëndroj këtu dhe  nëse dëshironi mund të më bëni një foto nga larg. Nuk mund të nënshkruaj, jeni shumë prej jush. Më falni. Ju falënderoj për mirëkuptimin.”

Klipi i rishfaqur ndezi një debat mes fansave.

“Duket e sjellshme. Ajo thjesht mund të ishte larguar dhe t’i përçmonte ata, “shkruan një person në X. “Shumë e sjellshme. Të famshmit nuk janë të detyruar të komunikojnë me fansat”, shtoi një tjetër.

“Të paktën ajo e bëri atë me mirësjellje,” thirri një i tretë, ndërsa një tjetër shtoi: “Shumë e sjellshme, ajo mund t’i kishte injoruar lehtësisht.”

Ndërsa shumica e fansave ranë dakord se nuk kishte asgjë të keqe me reagimin “respektues” të aktores së “Princess Diaries”, të tjerët nuk ishin dakord.

“Atë kohë që humbi duke folur, mund të kishte nënshkruar dhe të kishte bërë fotot”, ka shkruar një përdorues i X. “Kryesisht nënçmuese,” ra dakord një tjetër. “E vrazhdë dhe e sjellshme në të njëjtën kohë,” shkroi një i tretë./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *