• |
ide | kryesore

Sherr brenda parlamentit, deputetët e PD tentojnë të qëllojnë Ramën

Arkiva, Lajme, Të funditDeputetët e opozitës kanë protestuar sërish në kuvend për përjashtimin e 19 deputetëve që janë ndalur nga garda në hyrje të kuvendit. Në sallën e parlamentit gjithsesi kanë hyrë disa prej deputetëve të përjashtuar ndërsa jashtë sallës zhvillohej një protestë e mbështetësve të opozitës.23 Comments

  1. Rithemelimi i Sali komunistit tentoje te qelloje kryeministrin e Shqiperise por veçse si gjithmone i hengren m…

 1. Rithemelimi i Sali komunistit tentoje te qelloje kryeministrin e Shqiperise por veçse si gjithmone i hengren m…

 2. Na mbaren bastardet e kuq
  Na mbyti çingia e gjate me haremin e larove dhe baxhellove mazokiste.!
  Skeni pare gje akoma o popolo vemje qe shet voten me pake se nje pulë.

  1. Mos je ti?
   Moreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, koqeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

 3. O te qifsha opoziten.
  Jan katandisur me 500 veta.

  Dhe me e bukura. Ju duket sikur i ndiekin miliona.

  Me mut po ven. Nga dita dites edhe ata pak me mend ne koke qe i ndiqnin dikur. Po i len. Dhe po i shohin si problemi. Jo si zgjidhja.

  1. Po ndonje koment per poziten ke ti?
   Po ne Rusi apo Hungari qe opozita nuk ekziston, kush e ka fajin, prape Saliu e ka fajin edhe aty?
   Lali, regjimet prandaj quhen regjime se asimilojne dhe kontrollojne cdo pushtet perfshire dhe opoziten.

 4. Nqs opozita nuk kupton gjen me te thjesht, qe njerezit cohen ne protest per hallet e veta dhe jo per hallet e nje njeriu, per pak muaj do perfundoj ne ojq. Gjithmon e me pak veta po mbledh edhe rithemelimi, sepse njerezit nuk jan me dele, sdalin per hallin e Saliut me. Smund te bertasesh oligarket andej e ketej, te denoncosh pushtetar te pasurohen me politik, dhe nga ana tjeter vet te kesh kulla e miliona euro. Smund te thuash nje dit qe Arben Ahmetaj e ndihmoi Rama te iki, dhe diten tjeter te besh Ahmetaj hero qe denoncon Ramen. Smund te lepish ate qe pesthyve dje (psh Gaz Bythen). LSi apo PL eshte zdhukur fare. Basha kryetar vule dhe punon part-time. Ato partickat e vogla sbejn dy lek. vari karin dmth. Nuk ka kush te perfaqesoj opozitaret. Kan ngel totalisht pa perfaqesi pasi deputetet e opozites po bejn kalkulime meskine per nje karrige, as qe nuk po pergatiten per nje fitore, thejsht luftojn per te ndejt ne ate hale parlament, prap ne opozit. Kjo eshte skandaloza dhe keta drejtues nuk mund te justifikohen gjithmon me me vodhi Rama. Te vodhi Rama, hap rrugen, nuk je i aft, ler dike qe ti mbroj votat me mir. Se keta smbajn pergjegjesi po thjesht japin alibi qe te mbajn fort ate karrigen si kryetar opozitar. varikarsa.

  1. Dil ti e udhehiqe popullin opozitar!

   Çdo qytetar, qe ka vizion e moral politik te ndryshem nga Berisha, le te guxoj te bej liderin kunder qeverise.

   Na bej gati identitetin dhe po te ndjekim ne between per hallet e popullit.

 5. 𝐕𝐞𝐭𝐞𝐦 𝐧𝐞 𝐤𝐞𝐭𝐞 𝐯𝐞𝐧𝐝 𝐝𝐞𝐥 𝐳𝐯/𝐤𝐫𝐲𝐞𝐦𝐢𝐧𝐢𝐬𝐭𝐫𝐢 𝐭𝐡𝐨𝐭𝐞 𝐪𝐞 𝐊𝐌 𝐤𝐚 𝐝𝐚𝐬𝐡𝐮𝐫 𝐭𝐞 𝐦𝐞 𝐯𝐫𝐚𝐬𝐞 𝐝𝐡𝐞 𝐦𝐞 𝐤𝐚 𝐤𝐞𝐫𝐜𝐞𝐧𝐮𝐚𝐫 𝐟𝐨𝐬𝐡𝐧𝐣𝐞𝐧 𝐞 𝐩𝐨𝐫𝐬𝐚𝐥𝐢𝐧𝐝𝐮𝐫! 𝐕𝐞𝐭𝐞𝐦 𝐧𝐞 𝐤𝐞𝐭𝐞 𝐯𝐞𝐧𝐝 𝐚𝐟𝐞𝐫𝐚 𝐦𝐚𝐟𝐢𝐨𝐳𝐞 𝐞 𝐩𝐥𝐞𝐡𝐫𝐚𝐯𝐞 𝐞𝐬𝐡𝐭𝐞 𝐬𝐡𝐤𝐨𝐪𝐢𝐭𝐮𝐫 𝐪𝐚𝐫𝐭𝐞 𝐦𝐞 𝐩𝐫𝐨𝐧𝐚𝐫 𝐟𝐚𝐤𝐭𝐢𝐤 𝐊𝐌 𝐝𝐡𝐞 𝐊𝐫𝐲𝐞𝐭𝐚𝐫𝐢𝐧 𝐞 𝐁𝐚𝐬𝐡𝐤𝐢𝐬𝐞 𝐬𝐞 𝐊𝐫𝐲𝐞𝐪𝐲𝐭𝐞𝐭𝐢𝐭 𝐝𝐡𝐞 𝐞𝐧𝐝𝐞 𝐒𝐏𝐀𝐊 𝐧𝐮𝐤 𝐧𝐝𝐚𝐥𝐨𝐧 𝐝𝐨𝐭 𝐩𝐚𝐠𝐞𝐬𝐚𝐭 𝐪𝐞 𝐭𝐚𝐤𝐬𝐚𝐩𝐚𝐠𝐮𝐞𝐬𝐢𝐭 𝐢 𝐧𝐱𝐣𝐞𝐫𝐫𝐢𝐧 𝐦𝐞 𝐠𝐣𝐚𝐤! 𝐕𝐞𝐭𝐞𝐦 𝐧𝐞 𝐤𝐞𝐭𝐞 𝐯𝐞𝐧𝐝 𝐊𝐌 𝐳𝐡𝐝𝐮𝐤 𝐛𝐨𝐬𝐢𝐧 𝐞 𝐛𝐚𝐬𝐭𝐞𝐯𝐞 𝐛𝐚𝐬𝐡𝐤𝐞 𝐦𝐞 𝐤𝐮𝐬𝐡𝐞𝐫𝐢𝐧𝐣 𝐝𝐡𝐞 𝐠𝐣𝐢𝐭𝐡𝐞 𝐠𝐫𝐮𝐩𝐢𝐧 𝐪𝐞 𝐤𝐢𝐬𝐡𝐭𝐞 𝐤𝐫𝐢𝐣𝐮𝐚𝐫 𝐩𝐞𝐫 𝐦𝐛𝐫𝐨𝐣𝐭𝐣𝐞! 𝐊𝐲 𝐊𝐌 𝐢 𝐤𝐚 𝐝𝐮𝐚𝐫𝐭 𝐦𝐞 𝐠𝐣𝐚𝐤, 𝐤𝐚 𝐯𝐣𝐞𝐝𝐡𝐮𝐫 𝐦𝐛𝐢 𝟏𝟎 𝐦𝐢𝐥𝐢𝐚𝐫𝐝𝐞 𝐞𝐮𝐫𝐨 𝐩𝐚𝐫𝐚, 𝐩𝐫𝐨𝐧𝐚 𝐭𝐞 𝐤𝐚𝐦𝐮𝐟𝐥𝐮𝐚𝐫𝐚 𝐧𝐞 𝐏𝐏𝐏 𝐝𝐡𝐞 𝐬𝐞𝐫𝐢𝐬𝐡 𝐤𝐚 𝐟𝐲𝐭𝐲𝐫𝐞 𝐞 𝐝𝐞𝐥 𝐧𝐞 𝐩𝐚𝐫𝐥𝐚𝐦𝐞𝐧𝐭! 𝐓𝐞 𝐠𝐣𝐢𝐭𝐡𝐞 𝐬𝐨𝐜𝐢𝐚𝐥𝐢𝐬𝐭𝐞𝐭 𝐞 𝐧𝐝𝐞𝐫𝐬𝐡𝐞𝐦 𝐩𝐨 𝐯𝐮𝐚𝐣𝐧𝐞 𝐧𝐠𝐚 𝐞𝐤𝐨𝐧𝐨𝐦𝐢𝐚 𝐞 𝐬𝐡𝐤𝐞𝐫𝐝𝐡𝐲𝐞𝐫 𝐦𝐞 𝐭𝐚𝐤𝐬𝐚 𝐭𝐞 𝐧𝐠𝐫𝐢𝐭𝐮𝐫𝐚, 𝐭𝐞 𝐠𝐣𝐢𝐭𝐡𝐞 𝐩𝐨 𝐯𝐮𝐚𝐣𝐧𝐞 𝐧𝐠𝐚 𝐥𝐚𝐫𝐠𝐢𝐦𝐢 𝐢 𝐫𝐢𝐧𝐢𝐬𝐞, 𝐝𝐡𝐞 𝐤𝐲 𝐩𝐚𝐥𝐨 𝐡𝐚𝐣𝐯𝐚𝐧 𝐦𝐞𝐧𝐝𝐨𝐧 𝐬𝐞 𝐦𝐞 𝟑 𝐫𝐫𝐨𝐠𝐭𝐚𝐫𝐞 𝐪𝐞 𝐤𝐨𝐦𝐞𝐧𝐭𝐨𝐣𝐧𝐞 𝐤𝐞𝐭𝐮 𝐩𝐨𝐩𝐮𝐥𝐥𝐢 𝐧𝐮𝐤 𝐝𝐨 𝐬𝐡𝐨𝐡𝐢 𝐝𝐨𝐭 𝐫𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐞𝐭𝐢𝐧 𝐪𝐞 𝐞 𝐣𝐞𝐭𝐨𝐧 𝐜𝐝𝐨 𝐝𝐢𝐭𝐞! 𝐏𝐫𝐢𝐬𝐧𝐢 𝐚𝐦𝐛𝐚𝐬𝐚𝐝𝐨𝐫𝐢𝐧 𝐞 𝐔𝐒𝐀 𝐬𝐞 𝐚𝐢 𝐝𝐨 𝐣𝐮 𝐣𝐚𝐩𝐢 𝐝𝐫𝐞𝐣𝐭𝐢𝐦!

 6. Dhe ndryshimi ishte I madh. Ndërsa në Uashington nuk e përfilli njeri, tek Rrugica e Salës” të 40 burra e gra që rijnë aty bërtisnin “Gazi, Gazi”. Kjo nuk është pak. Të paktën ka një vend ku ndjehet udhëheqës. Se siç pat thënë dhe Haxhi Qamili, “Sa të kem Ndroqin e Shijakun, skam çe du Talianin e Austriakun”.Dashuria per serbin salih i ka kaluar kufijte nga shpellkaret deputet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *