• |
ide | kryesore

Brad Pitt akuzohet për sjellje të dh*nshme në sheshxhirim

Paparazzi, SliderBrad Pitt është akuzuar nga regjisori Ed Zwick se ka shfaqur sjellje “të paqëndrueshme” gjatë xhirimeve të filmit, “Western Legends of the Fall”. Aktori i ‘Once Upon a Time in Hollywood’ dyshohet se ishte përfshirë në një konfrontim fizik me Zwick gjatë xhirimeve për klasikun e vitit 1994.

“Nuk e di kush bërtiti i pari apo kush hodhi karrigen e parë. Unë, ndoshta? Por kur ngritëm sytë, ekuipazhi ishte zhdukur. Dhe kjo nuk ishte hera e fundit që ndodhi,” shkroi ai në libri i tij “Hits, Flops, and Other Illusions: My Dytysomething Years in Hollywood”, sipas një fragmenti të botuar nga Vanity Fair.

Në një fragment tjetër, ai gjithashtu e përshkroi sjelljen e tij si “të paqëndrueshme kur shqetësohet”, dhe madje sugjeroi që aktori, 60 vjeç, donte të linte filmin. Por, producenti Marshall Herskovitz e bindi atë të qëndronte dhe ai u fut në rolin e Tristan Ludlow.

Nuk është hera e parë që Pitt akuzohet për sjelljen e tij. Ai u përball me një hetim të FBI-së dhe një hetim nga Departamenti i Shërbimeve të Fëmijëve dhe Familjes në Los Anxhelos mbi akuzat për ab*zim ndaj ish-bashkëshortes së tij Angelina Jolie, e cila paraqiti kërkesën për divorc pasi përmendi “ndryshime të papajtueshme”./Lapsi.al1 Comment

  1. Sa herë që mbeten pak lekë këta, seç nxjerrin a shpikin ca histori 30 vjeçare që kushedi se si ka qenë puna, pastaj i lidhin me realitetin e mendësinë e këtij brezi.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *