• |
ide | kryesore

Britney Spears flet për flirtin me Ben Afflec

Paparazzi, SliderBritney Spears zbuloi se dikur pati një flirt të shkurtër me Ben Affleck .

Këngëtarja e “Toxic” kujtoi momentin teksa hyri në Instagram të mërkurën për të ndarë një foto bardh e zi të saj duke pozuar përkrah kompozitorit të “Gone Girl” Diane Warren në 1999.

“Foto e bukur e imja me Ben Affleck dhe Diane Warren vite më parë !!!” ajo shkruajti.

Ai është një aktor kaq i mrekullueshëm. A ju kam treguar se u takova me Benin atë natë… Sinqerisht e kisha harruar… dreqin që është çmenduri!!!”

Flirti i  Spears me Affleck,, mund të ketë ndodhur përpara se Princesha e Popit të fillonte të takohej me Justin Timberlake po atë vit.

Këngëtarja e “Gimme More”, 42 vjeç dhe anëtari i *NSYNC, 43, ndezën thashethemet për romancë në pranverën e vitit 1999, pavarësisht se Britney i tha Rolling Stone në atë kohë se ajo “nuk kishte aspak ndjenja” për Timberlake dhe ishte e fokusuar vetëm në karrierën e saj.

Megjithatë, disa media më vonë konfirmuan lidhjen e tyre.
Të dy u ndanë në vitin 2003 pas akuzave për pabesi nga të dyja palët dhe një ab0rti, të cilat Spears i detajoi në kujtimet e saj të vitit 2023, “Woman in Me”.

Krijuesja e hitit “Circus” më vonë gjeti dashurinë me Kevin Federline – me të cilin ishte e martuar nga viti 2004 deri në 2007 – dhe ata mirëpritën dy djem së bashku.

Ajo u martua më pas me Sam Asghari në qershor 2022. Megjithatë, ai bëri kërkesë për divorc pak më shumë se një vit më vonë./lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *