• |
ide | kryesore

Ben Affleck, i inatosur nga deklarata e Britney Spears

Paparazzi, SliderBen Affleck iu shmang pyetjes në lidhje me një puthje që Britney Spears pretendoi së fundmi dy shekuj më parë.

Aktori, 51 vjeç, u afrua nga një paparac – dhe ai nuk ishte i prirur të diskutonte për flirtin e supozuar.

“Mirëmëngjes, Ben! A është e vërtetë ajo që tha Britney Spears – që ju djema ndatë një puthje? gazetari e pyeti Affleck. Me të dëgjuar pyetjen, regjisori i “Argo” ndaloi se qeshuri dhe dukej i mërzitur teksa po vinte për makinën e tij, e cila ishte e parkuar në rrugë.

Në fillim të kësaj jave, Spears shkoi në Instagramin e saj për të postuar një “foto të lezetshme” të saj me Affleck dhe kompozitoren Diane Warren. “Ai është një aktor kaq i mrekullueshëm. Pata nje puthje me Benin atë natë. Ishte cmenduri”… shkroi ajo në mbishkrimin e saj.

Fotografia në fjalë është shkrepur në vitin 1999, që do të thotë se romanca e supozuar ka ndodhur para marrëdhënies dyvjeçare të Spears me Justin Timberlake, e cila filloi po atë vit./Lapsi.al

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *