• |
ide | kryesore

Beyonce zbulon datën e publikimit të albumit të ri

Paparazzi, SliderBeyoncé ka ndarë një lajm të mirë për fansat. Të dielën, këngëtarja 42-vjeçare hyri në Instagram për të njoftuar se Act II: Renaissance do të jetë në dispozicion më 29 mars.

Ajo e ndau lajmin me një video të stilit country në Instagram, duke ngacmuar se kënga e parë mund të quhet “Texas Hold’Em”.

Njoftimi erdhi pasi Beyoncé luajti në një reklamë për Verizon, në të cilën ajo, me ndihmën e Tony Hale, u përpoq të shpërthejë internetin përmes një sërë marifetesh promovuese.

Reklama përfundoi me Beyoncé duke thirrur: “Drop the new music!” Ndërsa asnjë informacion i mëtejshëm nuk u zbulua në atë kohë, postimi vijues i Beyoncé në Instagram iu përgjigj të gjitha pyetjeve të zjarrta të fansave.

Fansat fillimisht dyshuan se Beyoncé kishte diçka në fillim të kësaj jave kur Verizon ngacmoi përfshirjen e saj në reklamën e tyre.

Përpara ndeshjes së madhe mes Kansas City Chiefs dhe San Francisco 49ers, bashkëshorti i Beyonce, JAY-Z, u fotografua në fushë në Allegiant Stadium me vajzat e tyre, Blue Ivy, 12 dhe Rumi, 6 vjeç. Cifti janë gjithashtu prindër të 6- vjeçarit, Sir./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *