• |
ide | kryesore

Kim Kardashian dhe Odell Beckham Jr. konfirmojnë romancën

Paparazzi, SliderKim Kardashian dhe Odell Beckham Jr. në dukje konfirmuan thashethemet për romancë  kur u panë së bashku në Las Vegas të shtunën.
Dyshja qëndruan pranë njëri-tjetrit ndërsa po ecnin nëpër hotelin luksoz Wynn pasi morën pjesë në para-Super Bowl të Fanatics.

Lajmi vjen disa ditë pasi dolën raportet se të dy po takoheshin.

“Kim ka qenë e lidhur romantikisht me Odell që nga vera e kaluar dhe mendoi se ajo kishte arritur ta mbante atë të fshehtë. Ajo nuk po sheh askënd tjetër tani – të paktën jo siç e dinë miqtë e saj të ngushtë”, tha një burim për Daily Mail.

Insajderi gjithashtu vuri në dukje se dyshja e kanë mbajtur romancën e tyre “private” në mënyrë që të respektojnë djalin e tij njëvjeçar, Zydn, të cilin ai e ndan me ish të dashurën e tij Lauren “Lolo” Wood.

Ndërkohë, një burim i dytë i tha Us Weekly se marrëdhënia e tyre po “bëhej serioze”.

“Personaliteti i Odell-it është shumë më privat [se i saji]”, tha burimi i brendshëm. “

[Ai është] modest, ndërsa Kim është më e mësuar me vëmendjen”, shtuan ata, duke vënë në dukje se dyshja “po përpiqeshin të kuptonin hapat e ardhshëm”.

Në shtator, një burim  tha se dyshja”ishin shoqëruar rastësisht”, shpesh me miq të përbashkët. Të dy vazhduan të nxisnin spekulime për lidhje kur ajo mori pjesë në festën e ditëlindjes së 31- të Beckham Jr. në New York City atë nëntor.

Odell ishte së fundmi në një lidhje me Wood nga viti 2019 deri në ndarjen e tyre në fillim të 2023.

Kim, nga ana e saj, u martua me Kanye West në vitin 2014. Ata u divorcuan në 2022.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *