• |
ide | kryesore

Kanye West reagon pas kritikave për fotot e Bianca Censori

Paparazzi, SliderKanye West ka një mesazh për ndjekësit që kritikuan përmbajtjen e rrezikshme të mediave sociale që ai poston me gruan e tij Bianca Censori.

Reperi  “Can’t Tell Me Nothing” publikoi në një video në Instagram të hënën teksa po ecte nëpër një aeroport me Censori.

“Po, thjesht dua t’u tregoj të gjithëve që postova gruan time tre herë me qëllim,” i tha West kamerës, duke iu drejtuar Censorit, e cila  fshihej nga kamera.

“Pra, ajo që po them është, unë dorëzova albumin. Dhe njerëzit ende në komentet e mia flasin për, ‘Pse po poston gruan tënde?”, vazhdoi ai.

“Sepse ajo më bën të lumtur. Kjo është arsyeja pse ju jeni të gjithë të kënaqur me muzikën sepse unë jam i lumtur. E kuptoni? Pra, mos thuaj kurrë asgjë negative,” tha West. “Nëse nuk ju pëlqen faqja ime dhe nuk ju pëlqen ajo që po postoj, mund të largoheni.

“Unë do të postoj gruan time sa të dua”, përfundoi West.

Çifti janë martuar që nga dhjetori i vitit 2022 dhe Censori ndaloi së përdoruri rrjetet sociale. Ajo kurrë nuk ka folur para kamerave në mediat sociale të Kanye apo në një intervistë./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *