• |
ide | kryesore

Arsyeja pse Cillian Murphy refuzon të bëjë foto me fansat

Paparazzi, SliderCillian Murphy ka zbuluar së fundmi arsyen pse refuzon të bëj foto me fansat.

“Sapo fillova ta bëja këtë,” tha ai për GQ, “më ndryshoi jetën. Ndikoi në shëndetin tim.. Thjesht mendoj se është më mirë të përshëndes dhe të bëjmë një bisedë të vogël.

Unë ua them këtë shumë njerëzve, ju e dini, miqve të mi aktorë, dhe ata thjesht thonë: “Ndihem shumë keq.” Por nuk ju nevojitet një regjistrim fotografik kudo ku keni qenë brenda një dite. ”

Gjatë intervistës së tij me gazetën, Murphy u afrua nga një admirues që donte një foto. “Oh, unë nuk bëj foto,” u tha ai atyre, përpara se të zhvillonte një bisedë të shkurtër me fansin.

Cillian gjithashtu nuk i pëlqen të flasë për disa aspekte të karrierës së tij, duke kujtuar një thënie të vjetër për industrinë: “Aktrimi është si se*si – bëje, mos fol për të”.

Ai tha, “Njerëzit gjithmonë më thoshin, ‘Ai ka rezerva’ ose ‘Ai është një personazh i vështurë për tu intervistuar’. Jo në të vërtetë! Më pëlqen të flas për punën, për artin. Ajo me të cilën luftoj, dhe më duket e panevojshme dhe e padobishme për atë që dua të bëj, është: “Më trego për veten…”/Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *