• |
ide | kryesore

Ngacmoi seksualisht 14-vjeçaren në rrugë, në pranga 50-vjeçari në Kavajë

Lajme, Të fundit
ElbasanNjë 50-vjeçar është arrestuar nga policia e Kavajës, pasi ka ngacmuar seksualisht një 14 vjeçare në rrugë.

Njoftimi:

Si rezultat i administrimit të menjëhershëm të kallëzimit të një të miture, se ishte ngacmuar seksualisht, në rrugë, specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Kavajë bënë të mundur identifikimin dhe arrestimin e autorit të dyshuar, shtetasit P. Xh., 50 vjeç, banues në fshatin Luz i Vogël.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *