• |
ide | kryesore

JLo flet për raportin me prindërit e saj: Ndihesha e injoruar

Paparazzi, SliderJennifer Lopez reflektoi fëmijërinë e saj gjatë një momenti të sinqertë në dokumentarin e saj të ri, “Historia më e madhe e dashurisë që nuk u tregua”.

Këngëtarja e “Let’s Get Loud”, e cila u rrit në Bronx me dy vëllezër e motra, pohoi se nuk kishte marrë mjaftueshëm dashuri nga prindërit e saj.

“Kur isha duke u rritur, gjithmonë kërkoja dikë që të më bënte të ndihesha e dashuruar”, u tha ajo shikuesve. “Unë isha një fëmijë i mesëm, jo e lindura e parë … thjesht humbisni pak në mes të gjithë kësaj,” vazhdoi aktorja e “Hustlers”, 54 vjeç, duke iu referuar motrave të saj Leslie, 56 vjeç dhe Lynda, 52 vjeç.

Lopez foli edhe për prindërit e saj, Guadalupe Rodriguez dhe David Lopez, të cilët u divorcuan në vitet ’90.

“Ndihesha shumë e injoruar nga babai im, sepse ai punonte gjithmonë natën, pastaj flinte gjithë ditën dhe nuk ndihesha sikur kisha mjaft lidhje me të,” tha ajo. “Mamaja ime ishte narcisiste, në qendër të vëmendjes,” shtoi artistja.

Këngëtarja më parë aludoi për marrëdhënien e saj të ndërlikuar me nënën  në dokumentarin e Netflix 2022, “Halftime”.

“Mamaja ime është një grua super e ndërlikuar dhe ajo mbart shumë bagazhe, ajo donte që ne të ishim të pavarur dhe të mos mbështeteshim kurrë te një burrë,” shpjegoi Lopez. “Ajo bëri atë që duhej të bënte për të mbijetuar, dhe kjo e bëri atë të fortë, por gjithashtu e bëri të ashpër”.

Lopez tani ka marrëdhënie të mira me të dy prindërit e saj dhe madje ndau një postim në Instagram për Davidin në ditën e babait vitin e kaluar./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *