• |
ide | kryesore

Aksident në Tiranë, përplaset drejtuesi i një motori, dërgohet në spital

Lajme, Të fundit
Fushë, ambulancë, AksidentNjë aksident ka ndodhur në Tiranë, ku drejtuesi i një motori ka mbetur i plagosur.

Si pasojë e përplasjes me një automjet, drejtuesi i motorit është plagosur dhe është dërguar në spital për ndihmë të mëtejshme mjekësore. Grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *