• |
ide | kryesore

Theu masën ‘arrest në shtëpi’, vihet në pranga 24-vjeçari në Peqin

Lajme, Të fundit
TiranëNjë 24-vjeçar është arrestuar nga policia në Peqin pasi theu masën e sigurisë “arrest në shtëpi”.  Ky shtetas kishte dalë nga banesa e tij, në kundërshtim me vendimin e Gjykatës së Tiranës, e cila i kishte caktuar masën e sigurisë “Arrest në shtëpi”, për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Elbasan, për veprime të mëtejshmeLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *