• |
ide | kryesore

Joe Jonas dhe Stormi Bree konfirmojnë romancën

Paparazzi, SliderJoe Jonas dhe Stormi Bree dukej se konfirmuan romancën e tyre të përfolur gjatë pushimeve  në Australi, mes divorcit të vazhdueshëm të Joe nga Sophie Turner.

Gjatë fundjavës, dyshja u pa teksa po  shkëmbenin puthje në Bondi Bowling Club gjatë një shëtitjeje me vëllain e Joe, Nick Jonas dhe miq të tjerë.

Marrëdhënia e re vjen rreth gjashtë muaj pasi Joe paraqiti kërkesën për divorc nga Turner në shtator 2023 pas katër vitesh martesë. Ish-çifti ka dy vajza, Willa 3-vjeçare dhe Delphine 1-vjeçare. Bree ka gjithashtu një vajzë, Gravity Blue Smith, të cilën e ndan me ish-modelin Lucky Blue Smith.

Joe dhe Bree fillimisht ndezën thashethemet për romancë kur u panë së bashku në aeroportin Cabo San Lucas në Meksikë në janar. Vetëm disa ditë më vonë, ata u fotografuan në një takim në Aspen, Kolorado.

Çifti la të kuptohet për marrëdhënien e tyre me një sërë postimesh në mediat sociale javën e kaluar, duke ndarë foto nga një udhëtim me varkë së bashku në Harbor të Sydney. Ndërkohë, Turner është parë disa herë me aristokratin britanik Peregrine Pearson. Dyshja gjithashtu ndanë një udhëtim skish së bashku në janar  duke postuar foto në mediat sociale.

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *