• |
ide | kryesore

Camila Cabello flet mbi statusin e raportit të saj me Shawn Mendes

Paparazzi, SliderCamila Cabello po hedh dritë mbi statusin e marrëdhënies së saj me ish Shawn Mendes.

Gjatë paraqitjes së këngëtares 27-vjeçare të mërkurën në podkastin Call Her Daddy, Cabello ndau mendimet e saj nëse mendon se është një ide e mirë të rikthehet me një ish, duke thënë: “Unë mendoj se ju e dini. Unë jam pro. Unë e mbështes atë. E kam mbështetur atë në të kaluarën.” “Mendoj se është e dobishme,” shtoi ajo.

Këngëtarja e “Havana” ishte në lidhje me Mendes  për dy vjet përpara se të ndaheshin në vitin 2021. Megjithatë, në prill 2023, të dy ndezën thashethemet e pajtimit kur u panë duke u puthur në Coachella.

Por dyshja u ndanë sërish me Cabello që i tha prezantueses Alex Cooper: ” Ishte një rrugë e mrekullueshme, ishte një kohë argëtuese. Unë gjithmonë do të kujdesem për të dhe do ta dua. Ai është një person kaq i mirë,” vuri në dukje Cabello. “Dhe unë jam me fat sepse disa njerëz kanë ish-e që janë të tmerrshëm, dhe ai nuk është. Ai është një person vërtet i sjellshëm dhe i mirë.”

Kur u pyet se si ajo dhe Mendes morën vendimin për t’i dhënë fund marrëdhënies së tyre romantike herën e dytë, artistja shpjegoi, “Nuk ishte as një vendim. Unë mendoj se, për fat, isha në një vend në jetën time ku m’u desh më pak kohë për ta kuptuar që kjo gjë nuk do funksiononte. Na u desh të dyve më pak kohë për të thënë: “Kjo nuk ndihet mirë dhe nuk kemi nevojë ta provojmë. Gjithçka është mirë.'”

Cabello përfundoi duke thënë se ajo dhe Shawn ranë dakord të ishin miq dhe të kenë ende dashuri për njëri-tjetrin./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *