• |
ide | kryesore

Tiranë, betonierja përplas 44-vjeçarin

Arkiva, Lajme, Të fundit
Mamurras, virozat, tërmetiNjë aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Tiranë. Mësohet se një betoniere ka përplasur në afërsi të Kopshtit Zoologjik një 44-vjeçar. Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit, por bëhet me dije se i plagosuri ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Njoftimi i Policisë:

Tiranë/Informacion paraprak Më datë 11.03.2024, në afërsi të kopështit Zoologjik, shtetasi A. H., duke drejtuar mjetin (betoniere), ka aksidentuar shtetasin G. K., 44 vjeç, i cili si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *