• |
ide | kryesore

Andrew Garfield në një romancë të re dashurie

Paparazzi, SliderAndrew Garfield ka nxitur së fundmi aludimet për një romancë të re dashurie.

Aktori u pa duke u kapur për dore me Kate Tomas, një autore dhe këshilltare shpirtërore, në Malibu, Kaliforni, ndërsa ishteme Phoebe Bridgers dhe Bo Burnham të premten.

Faqja e internetit e Tomas ofron lexime tarot, mentorim shpirtëror dhe shërbime këshillimi për industrinë e argëtimit dhe zyrat e korporatave. Biografia e saj e përshkruan atë si “një nga praktikuesit më të arsimuar dhe më të kërkuar në botë” dhe thotë se ajo ka diploma të shumta të avancuara në filozofi dhe teologji.

Garfield, i cili më parë u takua me aktoren e tij të Amazing Spider-Man Emma Stone në vitet 2010, zakonisht e mban jetën e tij private larg syrit të publikut. Ai ishte në lidhje me modelen Alyssa Miller për disa muaj në fund të 2021 dhe në fillim të 2022. Një burim i tha PEOPLE në prill 2022 se çifti ishte ndarë, duke vënë në dukje se të dy mbeten miqësorë.

“Unë nuk jam në sy të publikut” i tha Andrew Bustle në 2021 në lidhje me zgjedhjen për ta mbajtur jetën e tij të dashurisë private pas kohës së tij duke luajtur në filmat “The Amazing Spider-Man”.

“Për punën time, jam dakord të jem, po luftoj për të drejtën time për një jetë private, personale. E drejta ime për të qenë i zakonshëm. E drejta ime për të qenë një rrëmujë. E drejta ime për të qenëi  pikëlluar. E drejta ime për të humbur, për të gabuar, për të qenë budalla, për të qenë një person”, tha aktori.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *