• |
ide | kryesore

Aksident në aksin rrugor Korçë-Bilisht, një i plagosur

Arkiva, Lajme, Të fundit
Aksidenti me motor, 38-vjeçari në gjendje të rëndë te TraumaNjë 67-vjeçar ka mbetur i plagosur pas një aksidenti të ndodhur në aksin rrugorn “Korçë-Bilisht”.

Një 28-vjeçar duke udhëtuar me një automjet të tipit “Benz” ka përplasur motomjetin me të cilin po lëvizte 67-vjeçari Th. K.

Nga përplasja i moshuari ka marrë plagë në trup dhe u dërgua menjëherë në spital jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *