• |
ide | kryesore

Djali i Sean “Diddy” reagon ndaj akuzave për sulm se*sual

Paparazzi, SliderDjali i Sean Diddy’, Christian Combs, pretendon se akuzat për sjellje të pahijshme se*suale kundër tij dhe reperit janë  për “vëmendje”.

Një padi u ngrit në Kaliforni të enjten, e cila përmend Diddy dhe djalin e tij si të pandehur, sipas NBC. Padia pretendon se Christian ka sulmuar seksualisht një grua në vitin 2022 ndërsa ajo ishte duke punuar në një jaht me qira, për të cilën ajo pretendon se ishte “shitur si një ekskursion i shëndetshëm familjar”, sipas ankesës.

Ankuesja punoi gjatë natës dhe pretendoi se kishte parë përdorimin e shpeshtë të dr0gës nga  punonjës të dyshuar të se*sit dhe personazheve të famshëm, sipas ankesës së saj.

Megjithatë, avokati i Christian dhe Diddy, Aaron Dyer, i tha The Mirror në një deklaratë: “Ky është vetëm një tjetër pretendim i shthurur dhe i pavlerë nga  Tyrone Blackburn – njësoj si ajo që ai ngriti në padinë e Rodney Jones. Kjo ankesë është e mbushur me të njëjtat lloj gënjeshtrash të prodhuara dhe fakte të parëndësishme që kemi pritur nga Blackburn.”

Në padinë e saj, gruaja e akuzoi Christianin se i bënte vazhdimisht presion asaj që të pinte më shumë dhe të merrte më shumë alk00l.  Padia thotë se ka regjistrime audio në të cilat gruaja dyshohet se përpiqet të refuzojë pijen, të largohet dhe t’i thotë Christianit që të mos e prekë më. /Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *