• |
ide | kryesore

Agron Shehaj ndërhyn mes sherrit Xhaçka-Bardhi: Një shfaqje e neveritshme

Arkiva, Lajme, Të fundit
Agron ShehajPas një gjysmë orë debat mes Olta Xhaçkës dhe Gazment Bardhit, deputeti i pavarur Agron Shehaj ndërhyri ashpër duke thënë se ishte pikërisht grupi i Lulzim Bashës që mbroi mandatin e Xhaçkës në Gjykatën Kushtetuese.

“Kjo shfaqja këtu është e neveritshme.” – shpërtheu në nerva Agron Shehaj.

Shehaj nuk përmendi emrin e Gazment Bardhit, por ishte ky i fundit që në kohën kur ishte në grupin e Lulzim Bashës bëri kërkesë për ta rikthyer në Parlament mandatin e Xhaçkës.

E vërteta është që mandati i Xhaçkës shpëtoi në Gjykatën Kushtetuese sepse grupi i atëhershëm i Lulzim Bashës bëri kërkesë për ta rikthyer në Parlament. Është bërë me qëllim për ta shpëtuar Olta Xhaçkën dhe kjo përplasja tani është qesharake dhe tallje. Olta Xhaçka ka vjedhur, duhet ta kishte humbur mandatin.” – u shpreh Shehaj nga Kuvendi.

Lexo më tej: Viktimizohet Olta Xhaçka: Jam përgatitur të lë mandatin për ti shpëtuar sulmeve 5 Comments

  1. Vdekshin idiotët, patronazhistët, parazitët, dembelat dhe neokomunistët. thotë:

    Agron, dalëngadalë do të bëhesh si preç zogaj, etj plehra që ju ngjitën si rriqën PD, dhe sot mbeten analistë pro pushtetit!

  2. “Vajza e Saliit, vajza e Zhulalit, djali i Fariut protestojnë para bashkisë me parullën “Poshtë fëmijët e baballarëve”.
    Tani Edi Rama dihet që ka hyrë në politikë nga rruga me këmbët e veta, Erion Veliaj nga rruga, kurse këta s’kanë emër dhe thirren ende me emra të baballarëve”.Ti nje idiot idealist ke ndonje fjale per Gein Bardhi kur e ktheu ceshtjen ne kuvend,ti byrektor i salihut ha byrek kurse agroni e ka ne terezi o rrotKari i salihut

  3. Sa drejtorë ishin të përfshirë në Gërdec? Sa ishin? Nuk bën vetëm vjedhje, por edhe pjekje të gjallë, në atë furrën e madhe të korrupsionit. Si doni ta quaj Gërdec SFSHD. Po në Lalëz sa drejtorë janë të përfshirë?

    Ta bëjmë një bilanc. Sa do dali 5D, 6D, 7D. Po në Porto Romano sa ishin të përfshirë? Po te klubi Partizani sa drejtorë të përfshirë? Minus 1, gjenerali, sepse nuk pranoi të firmos. Po në K6, sa janë përfshirë në Kardhiq?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *