• |
ide | kryesore

Meghan dhe Harry së shpejti një projekt në Netflix

Paparazzi, SliderMeghan Markle dhe Princi Harry janë në fazat e hershme të prodhimit të dy projekteve të reja të Netflix, mund të zbulojë Page Six.

Çifti, i cili nënshkroi një marrëveshje me transmetuesin në vitin 2020 nën Archewell Productions, po punojnë në projekte jo-fiction në kategoritë e stilit të jetesës dhe sporteve.

Aktorja e “Suits” do të prezantojë një shfaqje  që feston “gëzimet e gatimit, kopshtarisë, argëtimit dhe miqësisë”. Leah Hariton – e cila prodhoi shfaqjen e gatimit të Selena Gomez, “Selena + Chef” – do të shërbejë si drejtuese e shfaqjes.

Seria e dytë do të fokusohet në një nga sportet e preferuara të Harrit: polo.

Projekti pa titull po xhirohet aktualisht në kampionatin amerikan të hapur të polo në Wellington, Fla., dhe pritet të marrë shikuesit në prapaskenat e lojës.

Burimet treguan më parë se Markle, 42 vjeçe, po përpiqet të përshtatet me sipërmarrësit e stilit të jetesës si Joanna Gaines dhe Gwyneth Paltrow.

Page Six ishte e para që raportoi se projekti i saj i ardhshëm Netflix do t’i ngjante blogut të saj të mëparshëm, The Tig.

“Me sa kuptoj, mendoj se Meghan do të përballet me Martha Stewart, Gwyneth Paltrow dhe Ina Garten dhe do të luajë në lojën e tyre,” tha një burim i brendshëm i industrisë.

Projekti i parë i Dukës dhe Dukeshës së Sussex në Netflix, “Harry & Meghan”, u shikua nga më shumë se 81 milionë familje në tre javët e para në platformë në dhjetor 2022./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *