• |
ide | kryesore

Ryan Gosling flet për performancën në Oscars: Nuk doja ta bëja

Paparazzi, SliderRyan Gosling zbuloi se ai pothuajse nuk performoi këngën e tij virale “I’m Just Ken” në Oscars të këtij viti, por u bind ta bënte këtë për shkak të dashurisë së vajzave të tij për Barbie.

Aktori kanadez, i cili luajti së bashku me Margot Robbie në filmin hit të verës, fillimisht i tha Akademisë se nuk ishte i interesuar për performancën live sepse gjithçka mund të ndodhte.

“100 për qind jo,” tha Gosling gjatë paraqitjes së tij të enjten mbrëma në Show Tonight me Jimmy Fallon. “Ka shumë mënyra që mund të shkojnë keq.”

Goslin, përfundimisht pranoi të organizonte shfaqjen, të kompletuar me kërcimtarët, muzikantin Mark Ronson dhe një paraqitje surprizë nga kitaristi legjendar i “Guns N’ Roses”, Slash. Performanca ka mbledhur qindra miliona shikime në mediat sociale, Spotify dhe Apple Music.

Babai i dy fëmijëve më vonë tregoi se çfarë menduan vajzat e tij kur i solli në provat e veshjes për performancën e tij tashmë virale.

“Babai është Ken-ning përsëri,” tha Gosling me shaka.Fituesi i Golden Globes ndan dy vajzat me aktoren e “The Place Beyond the Pines”, Eva Mendes./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *