• |
ide | kryesore

SPAK kërkon 25 vite burg për “të fortin e Myslym Shyrit”, Gjergj Cukali

Arkiva, Lajme, Të fundit
Gjergj CukaliSPAK kërkon dënimin me 25 vite burg për “të fortin e Myslym Shyrit”, Gjergj Cukali.

Cukali akuzohet se është porositës i atentatit me minë në automjet të Gjon Menës, por që dështoi.

Ai dyshohet se organizoi gjithë skemën, ndërkohë që u zbulua nga një kushëri i cili do të ishte autor.

Lajmi në përditësim… 2 Comments

  1. skapi merret me kete karin qe e ka burgun si shpin e vete hyn e del , dhe ka shok gjith policat e tiranes,
    merruni o skapii me tom doshin , po patet bythe per krim , se per politike deri tek kari i taulant tushes shkoni , perndryshe ju qi robt rama

    merruni me kriminele tamam si Toma , rrahmon rraja ,etj, apo ata mbledhin vota per ramen dhe skeni bythe se ju qiu robt rama prape?

    edhe kur ju vijne dosjet nga jashte i masakroni i lini jashte burgut sic keni lon bajrajt vllaoin e gon xhafes etj

    skap shkerdhata

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *