• |
ide | kryesore

Sacha Baron Cohen shfaqet në publik pas ndarjes nga aktorja

Paparazzi, SliderSacha Baron Cohen u fotografua  teksa mbërrinte në festën e SNL, e cila u mbajt në N.Y.C., pak më shumë se një javë pasi ai dhe Isla Fisher njoftuan publikisht divorcin e tyre.

Baron Cohen u bashkua me disa fytyra të tjera të shquara, si Chris Rock, me të cilin ai mbërriti, dhe të tjerë, duke përfshirë Chris Stapleton, Kaia Gerber, Keenan Thompson, Addison Rae dhe Caitlin Clark, ishin të gjithë të pranishëm.

Më 5 prill, Baron Cohen dhe Fisher, 48 vjeç, njoftuan në mediat sociale se kishin “vendosur bashkërisht për t’i dhënë fund martesës së tyre” vitin e kaluar. Dyshja, të cilët u takuan për herë të parë në vitin 2001, mirëpritën dy vajza dhe një djalë në 2007, 2010 dhe 2015.

“Pas një ndeshjeje të gjatë tenisi që zgjati më shumë se njëzet vjet, ne më në fund po i lëmë raketat tona”, shkruan dyshja në deklaratën e Instagram Stories, krahas një imazhi të tyre me veshje tenisi.

“Ne e kemi pasur gjithmonë prioritet privatësinë tonë dhe kemi punuar në heshtje përmes këtij ndryshimi. Ne  ndajmë përkushtimin dhe dashurinë tonë për fëmijët tanë,” vazhduan ata. “Ne e vlerësojmë sinqerisht që ju respektoni dëshirën e familjes sonë për privatësi.”

Pasi çifti ndau lajmin për divorcin e tyre, një burim i tha PEOPLE se Baron Cohen “kishte folur me avokatët e divorcit në verën e vitit 2023” dhe se ata kishin kontaktuar me avokatët e divorcit “disa vite më parë”.

Ditë më vonë, një tjetër burim ndau se Fisher dhe Baron Cohen “punuan” mirë si çift përpara njoftimit të ndarjes.

Ata nuk kanë qenë kurrë çifti juaj tipik i Hollivudit”, tha burimi për PEOPLE. “Edhe pse të dy janë të famshëm dhe të pasur, ata kurrë nuk janë treguar snob.”

Baron Cohen gjithashtu u bë kohët e fundit tituj pasi Rebel Wilson shkroi në kujtimet e saj të reja Rebel Rising se ajo ndjehej e ngacmuar dhe e poshtëruar nga aktori në xhirimet e filmit të vitit 2016 The Brothers Grimsby../Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *