• |
ide | kryesore

Zbulohen detaje rreth shfaqjeve të reja të Meghan dhe Harry

Paparazzi, SliderPrinci Harry dhe Meghan Markle do të publikojnë dy shfaqje të reja në Netflix, pavarësisht frikës se dyshja rrezikonin të humbnin partneritetin e tyre me gjigantin e transmetimit.

Duka dhe Dukesha e Sussex nënshkruan një marrëveshje pesëvjeçare me Netflix me vlerë rreth 80 milionë funte, pasi u larguan nga Familja Mbretërore në vitin 2020. Nuk ishte ndarë shumë për planet e ardhshme televizive të çiftit, duke i bërë fansat të shqetësoheshin nëse kontrata do të të rinovohet.

Megjithatë, tani është njoftuar se ata do të prodhojnë dy shfaqje jofiction, duke u fokusuar në stilin e jetës dhe polo. Miku i Harry-t, Nacho Figueras, ka zbuluar se sa kohë Duka i Sussex-it ka punuar në shfaqjen e tij të re me polo.

Nacho konfirmoi se ai është i përfshirë në serialin e ardhshëm me polo, i cili po xhirohej në sfidën Sentebale Royal Salute Polo. “Ne kemi punuar për këtë për një kohë të gjatë”, tha ai për Hello!.

Nacho shtoi: “Ishte gjithmonë ëndrra dhe pasioni i Harry-t për të ndarë atë që duhet për të qenë një lojtar vërtet konkurrues polo dhe për të treguar polo në nivelin më të lartë”.

Shfaqja e polo-s së Harry-t do t’i japë “qasje të paprecedentë në botën e polo-s profesionale” dhe Kampionatin e Hapur të Polo-s të SHBA-së në Florida, tha Netflix.

Të dyja janë ende në fazat e hershme të prodhimit, por datat e publikimit pritet të shpallen në muajt e ardhshëm.

Shfaqja e Harry-t do të prodhohet nga Boardwalk Pictures, të cilët kanë lëshuar gjithashtu shfaqje të tilla si Chef’s Table dhe Pepsi, Where’s My Jet?. Miloš Balać, i cili më parë ka punuar në Welcome to Wrexham, do të shërbejë si prezantues.

Shfaqja tjetër në prodhim do të prezantohet nga Meghan dhe do të “festojë gëzimet e gatimit, kopshtarisë, argëtimit dhe miqësisë”. Ai do të prodhohet nga Sony Pictures Television The Intellectual Property Corporation, i cili më parë ka punuar në The D’Amelio Show./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *