• |
ide | kryesore

U arrestua për pengmarrjen e vëllezërve Beqiraj, ky është Agron Bejdolli (FOTO)

Arkiva, Lajme, Të fundit
Burrel, AgronPolicia e Durrësit , Sektori i Krimeve të Rënda në Durrës ndaloi shtetasin në kërkim Agron Bejdolli, krahu i djathtë i Rrumit të Shijakut.

Bejdolli është pikërisht personi që shikoni në këtë foto.

Ky shtetas është me masë sigurie arrest në burg për “heqje paligjshme të lirisë (pengmarrje)” në bashkëpunim me Rrumin, të dy vëllezërve Indrit dhe Gentian Beqiraj në tetor 2022.

Lexo më tej: Kapet krahu i djathtë i Rrumit të Shijakut, Agron Bejdolli 

Bejdolli u kap në shtëpinë e një kushëriri të tij në Spitallë të Durrësit.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *