• |
ide | kryesore

Censura e qeverisë/ Shikoni këtu investigimin e Rai 3 për marrëveshjen Rama-Meloni

Arkiva, Lajme, Të fundit
Hotspot, RaiQë nga dita e djeshme kur në “Rai 3” u transmetua investigimi i emisionit “Report”, ka pasur shumë reagime për dëshmitë e reja dhe faktet që sollën gazetarët italianë mbi korrupsionin, trafikun e drogës dhe marrëveshjen Rama-Meloni për refugjatët.

Dokumentari është censuruar nga një pjesë e madhe e mediave pranë qeverisë, që për ironi kane qenë të detyruara të pasqyrojnë vetëm përgënjështrimet e pushtetarëve.

Lexo më tej: RAI 3: Ish-avokati i narko-trafikantëve, pas marrëveshjes Rama-Meloni 

Për lexuesin e Lapsi.al ju sjellim dhe njëherë dokumentarin e plotë të emisionit “Report”.

Klikoni KËTU për ta parë 4 Comments

  1. Doktori e ka thën që 10 vjet para, Don Agaçio ! Tamam si don Korleone ! E pse duhet të habitemi sot . Të gjitha i ka thën Doktori , e vërteta që po çan terrin ! Kur shikon dhe tokat që po marrin këta qelbësira , këta horra ndërkombëtar , të vjen ti zësh dhe këta me dru !

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *