• |
ide | kryesore

FOTOT: Mia Khalifa bën deklaratën e çuditshme dhe provokon me pozat

Paparazzi, SliderIsh-ikona e Pornhub, Mia Khalifa, ka postuar në rrjetet sociale vlerën aktuale të trupit të saj.

Ish-ylli i të rriturve shkoi në X për të bërë njoftimin e guximshëm, duke postuar në Twitter: “Zemër i bleva gjokset dhe jam me Ozempic, mund t’ju them saktësisht se sa kushton.”

Natyrisht, postimi tërhoqi “vëmendjen e miliona ndjekësve të saj.

Njëri komentoi “Më pëlqen sa e sinqertë je”, ndërsa një tjetër shkroi: “Sa kushton, na tregoni se duhet të dimë nëse është e përballueshme apo jo”.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *