• |
ide | kryesore

Kim Kardashian dhe Odell Beckham Jr. i japin fund lidhjes

Paparazzi, Slider


Kim Kardashian dhe Odell Beckham Jr. i kanë dhënë fund lidhjes.

Një burim i tha ET, “Kim dhe Odell kanë bërë gjërat e tyre kohët e fundit. Kim është kaq e zënë dhe nuk i ka bërë asnjë presion vetes për t’u përkushtuar ndaj askujt ose në një lidhje serioze.”

Burimi shton, “Kim dhe Odell kanë qenë gjithmonë të hapur dhe të sinqertë për të ardhmen e tyre, qofshin bashkë apo të ndarë. Ata kishin një gjë të mirë dhe nuk ka mëri mes tyre. Ata filluan si miq dhe ende janë. Ata do të vazhdojnë të jenë të respektueshëm për hapësirat, karrierën, familjet dhe miqtë e njëri-tjetrit”.

Dyshja ndezën për herë të parë thashethemet për lidhje në shtator 2023. Në atë kohë, një burim i tha ET se  kishin kohë që njiheshin por vetëm kohët e fundit kishin filluar të shoqëroheshin më shumë.

Para se të lidhej me OBJ, Kardashian ishte e martuar me Kanye West, me të cilin ka vajzat North, 10, dhe Chicago, 6, dhe djemtë Saint, 8 dhe Psalm, 4. Ajo gjithashtu ishte në lidhje më parë me Pete Davidson për gati një vit në 2022.

Sa i përket OBJ-së, ai ka qenë i lidhur më parë me modelen Lauren Wood nga viti 2019 deri në vitin 2023 dhe ata kanë një djalë 2-vjeçar të quajtur Zyn./Lapsi.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *