• |
ide | kryesore

(FOTO) Rama kujdeset të zhdukë Veliajn nga Facebook-u

Arkiva, Lajme, Të fundit
Rama


Ditën e sotme Erion Veliaj solli Edi Ramën në Bashki për rastin e dhënies së titullit Qytetar Nderi i Tiranës për Ali Ahmetin.

Rama deklaroi sot se në këtë godinë mund ta sillte vetëm Ali Ahmeti. Kjo nënkupton që po kërkon të rrijë larg Veliajt dhe Bashkisë së baltosur nga skandali i korrupsionit “5D” dhe së fundmi u kujdes edhe që të shmangë shpërndarjen e fotos së përbashkët me Veliajn.

Kjo “prerje” e Veliajt vjen në një periudhë kur aludohet se marrëdhëniet mes Ramës dhe Veliajt janë ftohur plotësisht.

Lexo më tej: Në dyert e SPAK/ E ka shitur, apo e mbron Rama Erion Veliajn 

Në Facebook, Rama ka postuar foton në të cilën ka qenë edhe Veliaj, por e ka prerë këtë të fundit, i pozicionuar në cep të fotos.  Shikoni fotot që ka postuar secili në Facebook-et respektive. ©Lapsi.al 

Fotoja që ka postuar Erion Veliaj:

Foto që ka postuar Edi Rama:

Lexo më tej: Ç’ndodhi brenda SPAK/ A kanë mbaruar punë prokurorët me Veliajn? 


16 Comments

 1. Rama e ka thene qe Partia Socialiste nuk nderhyn ne ceshtjet e drejtesise.

  Drejtesia e re dhe e riformuar me vullnetin dhe disponibilitetin maksimal te PS-se dhe Liderit te saj, eshte e lire dhe e qete te zhvilloje punen.

  Veliaj eshte i pafajshem derisa te provohet e kunderta.

  Deri atehere Edi Rama nuk do te nderhyje ne ceshtje te drejtesise.

  E ka thene dhe sterthene.

 2. Une mendoj se Veliaj ka vepruar mire deri tani. Djale punetor dhe i talentuar. C’i ze syri ja ben dora!

  Por drejtesia duhet te thote fjalen e fundit.

  Kam besim tek Lali Eri. Ai do te dali i paster qelibar nga kjo ceshtje e stisur nga sherbetoret e Non Gratave!

  1. I paemer or robqir mos je vete Erjon pederasti ti se shkruan si kurve njelloj si Veliaj. Do ta qije ne bythe Erionin shoku Rama do ja shpartalloje zorren e trashe. Do ngelni pa sufllaqe o robqira

 3. Po jane dy foto te ndryshme o media e kazanit te non grates!

  Jam i prekur nga Andi vecanerisht se ai eshte dhe cun hetusi keshtu qe duhet ta kishte hetuar me mire kete problematike.

 4. PS ,Edi ,Lali Eri 110 deputete ne 2025.Sali beleri,floriri edhe krejt shqupsat 25 deputete,arlindi 5 deputete.

 5. Edhe ne foton qe ka postuar Veliaj, pra foton ku ai eshte i perfshire ne kuader, po ta shohesh me kujdes eshte shume i distancuar.

  Mjafton kjo per te kuptuar qe midis paleve ka ftohtesi dhe/ose qe Veliaj ja ka dhene verdiktin vetes. Sepse me mire se ai kush i di bemat e tij?!

  O Erjon, kur edhe ne rrethin e grave te deshperuara te drejtoreve te tu qarkullonin konsiderata perbuzese ndaj Rames qe ne dekaden e kaluar, ti si mendon?! Kapedani nuk e dinte?!

  Po ti je thjesht nje prezervativ shume-perdorimsh o koqe kanari!

  Per ate pune je vene qe ne krye te heres!

  Na duhej nje njeri me ego, deshire per pune… si edhe me cene!

  Pra fiks ti!

 6. Shenj e keqe. Keshtu iken dhe shoket e tjer. Fillimisht iken nga fotot, pastaj ca iken jasht e ca ne burg.

 7. keto jane lajme fantastike per opoziten dhe per shqiptaret e lodhur nga kjo qeveri. rama e ka marr me sy te keq erionin. fitore e merituar e opozites.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *