• |
ide | kryesore

(VIDEO) Shikoni rreshtoren e ministrave dhe deputetëve para Ramës

Arkiva, Lajme, Syri i Lapsit, Të fundit
RamësNë momentin kur Edi Rama futet në mbledhje të gjithë çohen në këmbë. Ky është fakt edhe për deputetët dhe ministrat e kabinetit qeveritar.

Na takimin e sotëm me grupin parlamentar dhe ministrat, momenti që kemi fiksuar në vidon më poshtë, kur Edi Rama futet në mbledhje, tregon reagimin instiktiv të socialistëve përballë Ramës.

Me siguri pak prej tyre e dinin se ajo çuarje në këmbë do të ishte shtriqja e fundit që do të bënin për plot dy orët në vijim. Pas këtij momenti në videon më poshtë, deputetët dhe ministrat u detyruan të qëndronin për dy orë duke dëgjuar se si Rama tundte flamurin e luftës kundër korrupsionit. ©Lapsi.al 

Për të parë momentin kur një deputet e zë gjumi gjatë fjalës së Ramës, klikoni këtu. 8 Comments

 1. Mbani fort kete krye shkence.arin gogu se pa dashje me qellim do ta nxjerre tradhetor e-dramen, ashtu siç beri me “invers” isuf elezin……

 2. Keto qenije te peshtira duhet te bejne dhe me shume per “kryehorrin” edvin rama,pasi nuk jane asgje vete,nuk i dhjet fare keto funderrina,qe jane te gatshem t’ia çojne grate,vajzat pee inspektim vetem qe Kryehorri te jete Ok,keshtu ka bere deri tani Erion Plehu,me Ajolen !!!!

 3. O Bushat, nëse ngritja në këmbë është brënda rregullores nuk ke përse t’a përflasësh dhe shoqëruar me një foto të manipuluar mbasi përjashto atë që ndërsen disa injorantë për të mos thënë zagarë ana tjetër është ajo që ul personalitetin tënd akoma më shumë. Ka plot argumente të tjera për kritika apo sulme ndaj Ramës por që tashmë ju i keni konsumuar aqë shumë sa që sajoni këto mizanskena naive.

 4. Shkelzeni eshte nje nga malet me te larte ne trojet shqiptare!
  Kulla duhet te quhet, “ Mali Shkelzen”!
  I kam than shpesh Xenit, te beje mire me kete kulle!
  Uroj te me degjoje! Katin e fundit don ta mbaje per vete dhe Karminen!
  Katin poshte per Jamleshi, Gita dhe Desara!
  Nga nje kat per Çiljeta, motrat vokshi, tritan shehu, I Qimi i pekajve, stresi, sali lusha, rustem e çlirim gjata, fahri e klevis balliu, etj etj!Asgje qe nuk ndodh neper vendet boterore,thjesht kortezi e respekt.e keni harruar fotot e salihut qe qarkullojn neper porHalet ne kuvend e kryeministri dhe kur ishte president.

 5. O bushat na i kurse keto interpretime leshi ,kudo ku hyjne ne dhome kryeministra e presidente njerezit cohen ne shenje respekti eshte gati gati protokollare,keshtu ndodhte edhe ne 2005-2013 me Berishen apo presidentet e periudhes ….pse kerkoni ti nderseni njerezit kot me kot ……thene kjo .
  Per mua si njeri i thjeshte ,Meta ,Rama ,Berisha jane te sterkonsumuar aahtu sic eshte kobsunuar pothuaj e tere “elita” politike shqiptare…..shqiptaret nuk kane sot asnje alternative bindese per te votuar ,korrupsioni endemik ka prekur kedo …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *