• |
ide | kryesore

Ben Affleck shfaqet në publik pas akuzave për operacion plastik

Paparazzi, Slider


Dy ditë pasi paraqitja e Ben Affleck në “The Roast of Tom Brady” u bë kryefjalë, ai u shfaq në publik me djalin e tij 12-vjeçar, Samuel. Dyshja u fotografuan në Los Angeles të martën, me Affleck, 51 vjeç, i veshur me një këmishë me jakë, xhinse dhe atlete.

Aktori kritikoi përdoruesit e mediave sociale për urrejtje ndaj Brady, 46, gjatë shfaqjes – por trollët në internet u përqendruan më shumë në fytyrën e tij sesa në shakatë.

“Vështirë të lançosh një fytyrë të re,” shkroi një person përmes X, me të tjerët që krahasuan aktorin e “Tender Bar” me Curious George dhe “Bruce Springsteen. Një përdorues tjetër pohoi se tiparet e Affleck dukeshin “ndryshe nga lifting”.

Të nesërmen, fituesi i Golden Globe anashkaloi tapetin e kuq të Met Gala, pavarësisht se gruaja e tij, Jennifer Lopez, ishte bashkëkryetare e ngjarjes me temë “Bukuroshet e Fjetura: Rizgjimi i Modës”.

Affleck nuk mundi të ishte i pranishëm sepse ndodhej në LA duke filmuar “The Accountant 2”, sipas “Entertainment Tonight”. Ai ka marrë pjesë më parë me Lopez, me çiftin që bëri debutimin e tyre në Met Gala në shtator 2021.

Dyshja nuk kanë ecur në tapetin e kuq ikonik që kur u martuan në Las Vegas në korrik 2022 – dhe u martuan përsëri në Gjeorgji atë gusht.

Romanca e tyre nisi në vitin 2002 kur bashkë-yjet e “Gigli” u fejuan për dy vite. Gjatë kohës së tyre larg, Lopez mirëpriti binjakët Emme dhe Max, tani 16 vjeç, me bashkëshortin e atëhershëm Marc Anthony. Ben ndan Samuelin dhe dy fëmijët e tij më të mëdhenj – Violet, 18 dhe Seraphina, 15 – me ish-gruan e tij, Jennifer Garner.

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *