• |
ide | kryesore

Berisha për tubimin e Ramës në Athinë: Refuzim që do mbetet në histori

Arkiva, Lajme, Të fundit
hakerimet, Berisha


Sali Berisha e quan mitingun e Edi Ramës në Athinë si një refuzim total që do të regjistrohet në histori.

Lexo më tej: Rama në Athinë/ Krahasoi operacionet “Fshesa” me shpërnguljet e çamëve 

Reagimi:

Ramën në Athinë e përshëndet Spiropali.

Të dashur miq, emigracioni shqiptar në Greqi neveriti takimin e sotëm të Ramës në Athinë. Nga 1 milion shqiptarë në vendin fqinj, asnjë emigrant nuk pranoi të përshëndesë në takimin e Ramës për interesat dhe menderen e tij. Ky refuzim total do regjistrohet në muret e historisë si një refuzim epik nga shqiptarët e vërtetë që kanë emigruar në Greqi. Nuk t’i nxjerr zemra fjalët për atë që me të gjithë qënien e tij ju thotë: ju dua shumë, por jo në Shqipëri.
Nderim emigrantëve dhe diasporës shqiptare në Greqi dhe kudo që ndodhet!


23 Comments

 1. ik o rrot kari Takimi i sotem i Edi Rames do mbetet ne histori si nje nga me te bukurit dhe me nje pjesmarrje fenomenale Ti paguaj skllevrit qe te rrine poshte dritares se WC tende

  1. Po o bythshpumi i mamit kurvë kuqale! Vërtet miting i bukur ishte! gjithë ministrat dhe kryetaret e bashkive ishin vetëm kopilin e Ahmadinexhadit Erion Baxhellën nuk e pamë në sallë.

  2. Me autobuza e koncert falas dhe vete greket moren pjese si dhe mijra patronazhiste nga Shqiperia.
   Ky rrangall po e ndjen fundit dhe kerkon te kapet si i mbyturi pas fujes se kashtes.

  3. Sali goje haleja vetem mitingun qe bene poshte dritares se apartamentit vet ku marrin pjese familja e tij dhe disa maloqe e quan madheshtor kurse takimin e Edi Rames ne Greqi e quan deshtim .
   Hahahahaaaa ky ka rrjedhur plotesishte

   1. Imagjinoni. Ca kemi pas ne per kryemimister.
    Na ka cu 30 vjet mbrapa ky non grata.
    Pse o Edi. Nuk erdhe me perpara.

  1. Nga 300 minë shqiptare qe ka zona e athinës ata të stadiumit me gjithe cingijet noizi t e ramës , e me gjithe patronazhiste, autobuzë të nisur nga alvania e në fund mezi ublodhën një tufe bythqirash me 2 flamuj për kokë

   Se do njeri ramën i kan mbwt shumë pak për mashtrim

   Edhe atyre qe i vajtën lw ti bëjnë dhe një gojore ranës

 2. kjo e rames eshte lufta per pushtet veri jaug e sheh edhe qorri te tjerat jane prralla e bythlepirje per nje rroge haaaaaa kushdo qe te kandidoj per kryeminister nga jugu e ka te fituar postin se eshte kjo veri jug preferojne te ju qihet nena ne bythe por voten ja japin rames se jane skllever te fatit te tyre nuk jetojne dot pa kar ne byhte haaaaaaaaaaa kar komunist.

 3. O qenka dhe ky.

  Ashtu eshte sale ashtu.

  Se mos dilni neser. Me parrullen.
  EMIGRANTET NUK KAN PSE VOTOJN.

  I bleu dhe emigrantet rama.
  Hi
  Hi
  Hi

  1. Respekt doktorr ti u zhduke urin ketyre kafsheve te rraskapitura qe e fshinin bythen ne kohen e krristaqit me gjethe hithri
   Howe vizat I futet shqiperin ne NATO
   Ky zoorra e gjat vetem I vjeth

   1. Po po ky shoku Ramiz Alis, ky na shpetoi te gjithve. Po te mos ishte ky, PD do ishte e studenteve dhe kushedi sa keq do ishim. Me mir qe e mori nje ish sigurms dhe ish sekretar i ppsh, qe u be hajdut e vrases. Qe ne mengjes ishte komunisti me I rrept dhe ne dark demokrat I flakt. Nuk ka njerez me te ndyr sesa komunistat anti komunista

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *