• |
ide | kryesore

Ndahet nga jeta prezantuesi Sam Rubin

Paparazzi, Slider


Prezantuesi i njohur, Sam Rubin njoftohet se ka vdekur në moshën 64 vjeçare.

Rubin, gazetar, prezantues e komedian për rrjetin KTLA në Los Angeles ishte një emër i njohur në SHBA.

Seymour reagoi ndaj ndarjes së tij nga jeta  në rrjetet sociale, ashtu si shumë emra të tjerë të Hollywood si Viola Davis, Ben Stiller, Guillermo del Toro, Kiefer Sutherland, Octavia Spencer.

Edhe sikur të isha në ditëlindjen e 85-të do të isha gjithmonë e lumtur të takohesha me Sam. Ai gjithmonë sillte mirësi, kuriozitet dhe pyetje jashtë klisheve”,shkruajti Ryan Reynolds në rrjetin X.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *