• |
ide | kryesore

Del nga SPAK Belinda Balluku “Të zbardhet e vërteta për inceneratorin e Tiranës”

Arkiva, Lajme, Të funditZv.kryeministrja Belinda Balluku ka dalë nga SPAK pas disa orësh që është në marrë në pyetje në lidhje me inceneratorin e Tiranës. Balluku tha se ishte në SPAK për dosjen e inceneratorit dhe se ka ardhur koha që kjo dosje të zbardhet.

“Isha në SPAK për dosjen 255 që është e inceneratorit të Tiranës. Duhet të jepja disa sqarime që kanë të bëjnë me zbardhjen e kësaj dosjeje. Kjo është një dosje që ka bërë pis të madh e të vogël dhe ka ardhur koha që të zbardhet dhe të ndahet e mira nga e keqja” tha Balluku.5 Comments

  1. SHoku Mehmet ….. pardon Erjon, te vrase veten me psiqolle dhe me pas te mbulohet me batanije se do dale foto…..!

  2. Kta te ripjerdhjes jane ne gare me njeri tjetrin se kush te dale sa me i zgerdhire nga SKAPI!!! Sa me te zgerdhire dalin kta feqene pas takimit me “koleget’’ skapiste, aq me i madh Zullumi. Qe lal Kurva e ka mbyllur karrieren kjo ka marre fund, por mos harroni qe kta hajdute se kane problem ri-qakullimin e kellirave pasi jane njeri me shume se tjetri te zhytur e perlyer ne mutin e vjedhjes e korrupsionit.

  3. Ti dali fundi se lan nam, sikur jane femijet e Zeusit dhe nuk preken. Pas kesaj fillo dhe me oshee o Bela se keta qe ke sjelle jane femije bythe, nuk dine ca po bejne. Leri drejtoret dhe shefat e medhenj pastaj qe jane dumbo e xhumbo.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *