• |
ide | kryesore

Isla Fisher reagon pas divorcit nga Sasha Baron Cohen

Paparazzi, SliderIsla Fisher u shpreh se sa mirënjohëse ishte për gjithë dashurinë që ka marrë nga miqtë dhe fansat pas njoftimit të divorcit të saj nga Sacha Baron Cohen.

Faleminderit për gjithë mirësinë dhe mbështetjen”, shkroi aktorja, në një mbishkrim në Instagram Story së bashku me një foto të saj duke buzëqeshur ndërsa ishte ulur jashtë me një gotë verë.

Sas

Në prill, Fisher zbuloi se ajo dhe aktori i “Borat” kishin paraqitur në heshtje kërkesën për divorc pas 14 vitesh martesë në 2023.

“Pas një ndeshjeje të gjatë tenisi që zgjati më shumë se njëzet vjet, ne më në fund po i lëmë raketat tona”, shkroi ajo në një deklaratë në Instagramin e saj së bashku me një imazh të saj dhe Cohen të veshur me veshje tenisi.

Ajo vazhdoi, “Në vitin 2023 ne bashkërisht bëmë kërkesë për t’i dhënë fund martesës sonë. Ne e kemi pasur gjithmonë prioritet privatësinë tonë dhe kemi punuar në heshtje për këtë ndryshim.”

Aktorja e “Wedding Crashers” tha se ajo dhe Cohen do të ndajnë gjithmonë “përkushtimin dhe dashurinë” e tyre për dy vajzat dhe djalin. “Ne e vlerësojmë sinqerisht që respektoni dëshirën e familjes sonë për privatësi,” shtoi ajo në atë kohë.

Isla zbuloi se martesa e tyre kishte marrë fund pasi Page Six mësoi ekskluzivisht se dyshja kishin jetuar jetë të ndara prej disa kohësh. Ish-çifti u takuan në një festë në Sydney në vitin 2001. Tre vjet më vonë, ata u fejuan dhe u martuan në një dasmë intime pariziane të vitit 2010./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *