• |
ide | kryesore

Britney Spears kërkon të bëjë paqe me familjen?

Paparazzi, Slider


Britney Spears pranoi se asaj i mungon familja e saj mes grindjeve të tyre shumëvjeçare.

Këngëtarja e muzikës pop hyri në Instagram të mërkurën për të vajtuar për familjen e saj “absolutisht të bukur” teksa postoi një foto të nënës së saj, Lynne Spears, së bashku me vajzat e motrës së saj Jamie Lynn Spears.

“Të gjithë kemi probleme me familjen tonë, por i dashur Zot, nuk mund të ndalojë së dashuri ato”, shkroi ajo. “Unë nuk jam në këtë foto, por sigurisht që ndihem sikur jam.” Ajo tha ndër të tjera, “Po e postoj këtë foto sepse familja ime është absolutisht e bukur dhe më mungon. Doja ta shpërndaja këtë foto sepse edhe pse nuk jam në të… sigurisht që u ndjeva sikur të isha !!! ”

Marrëdhënia e vështirë e Britney me anëtarët e familjes së saj ka vazhduar që nga fundi i konservatorit të saj 13-vjeçar në nëntor 2021. Për vite me radhë, këngëtarja e “Toxic” thirri familjen e saj, veçanërisht Jamie Spears, 71 vjeç, i cili shërbeu si konservator i saj.

Në librin e saj më të shitur të kujtimeve të vitit 2023, “Gruaja në mua”, ajo e kritikoi Jamie për kontrollin e jetës së saj, duke e bërë atë të ishte “shumë e sëmurë për të zgjedhur të dashurin e saj dhe megjithatë disi mjaft e shëndetshme për t’u shfaqur në sitcom dhe shfaqje në mëngjes, dhe për të performuar për mijëra njerëz në një pjesë të ndryshme të botës çdo javë.”/Lapsi.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *