• |
ide | kryesore

Bianca Censori, kundër projektit për të rritur të Kanye

Paparazzi, Slider


Në fund të muajit të kaluar, Kanye West ndau në një postim në Instagram që nuk është më i disponueshëm pasi “Yeezy Porn po ekzekutohet”.

Duket se llogaria Ye e Instagram-it e Kanye është fshirë. Sipas TMZ, reperi All of the Lights po bashkëpunon me Mike Moz, një producent i njohur për punën e tij në shumë filma për të rritur, ndërsa ai është gjithashtu i përfshirë në “casting dhe drejtimin e artit”. Ndërsa detajet për projektin e tij të ardhshëm në botën e argëtimit për të rriturit janë të pakta, TMZ raportoi gjithashtu se Kanye do të lansonte një “divizion më të gjerë argëtimi për të rriturit” nën markën e tij Yeezy.

Duket se gruaja e tij Bianca Censori  nuk është aspak e emocionuar me përpjekjen e fundit të Kanye.

Sipas një burimi të fundit të cituar nga InTouch, ajo ka frikë se Kanye dëshiron që ajo të shfaqet në filma. Burimi vazhdoi duke shpjeguar, “Ajo është absolutisht e tërbuar dhe me të drejtë.” Reperi e ka shfaqur atë dhe e ka veshur sikur të ishte një lloj aktore e filmit për të rritur, dhe tani gjithçka ka kuptim, sipas disave.

Media bën me dije gjithashtu se kjo situatë mund të jetë pika e thyerjes së Biankës në martesën e saj me Kanye. /Lapsi.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *