• |
ide | kryesore

Jessica Biel flet për martesën me Justin Timberlake

Paparazzi, Slider


Jessica Biel ka folur së fundmi për martesën me Justin Timberlake.

Është gjithmonë një punë në progres”, pranoi aktorja, teksa u shfaq në “The View” të enjten.

Po përpiqet vazhdimisht të gjejë ekuilibrin, duke u përpjekur të gjejë kohën që mund të rrimë së bashku.”

Biel, e cilq u martua me Timberlake në tetor 2012, u sigurua të shtonte, “Faleminderit Zoom dhe FaceTime! Për familjet që udhëtojnë – për të gjithë, me të vërtetë – por për prindërit që janë larg, kjo ka qenë vërtet e dobishme.”

Timberlake – me të cilin Biel ka djemtë Silas, 9 vjeç dhe Phineas, 3 vjeç, nisi turneun e tij Botëror “Forget Tomorrow”muajin e kaluar. Dhe megjithëse gruaja dhe fëmijët e tij janë bashkuar me të për disa shfaqje, Biel ka një jetë të vetë të zënë.

Në fakt, aktorja e “7th Heaven” sapo botoi “A Kids Book About Periods”.

“Shëndeti riprodhues i femrave – shëndeti riprodhues i njerëzve – ka qenë gjithmonë interesant për mua, “shpjegoi ajo në talk show ABC.

“Thjesht ndihej si një temë e rëndësishme për të filluar për të çmitizuar, destigmatizuar dhe hapur bisedën dhe për të mësuar më shumë dhe për t’u dhënë prindërve dhe të rinjve që do të përjetojnë ndryshime të mëdha në trupin e tyre një mjet dhe një burim.”/Lapsi.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *