• |
ide | kryesore

Operacion i policisë me urdhër të SPAK, kontrolle banesash në disa qytete

Lajme, Të fundit


Prej orëve të para të mëngjesit, me urdhër të SPAK po zhvillohet një aksion në disa qytete. Burime bëjnë me dije se janë lëshuar rreth 50 urdhër arreste për krim të organizuar dhe operacioni po zhvillohet kryesisht në Lezhë, Fushë Krujë, Nikël, Kurbin dhe Tiranë.

Në Tiranë ka pasur kontrolle në zonën e Freskut, pranë shkollës Luan Hajdaraga. Sipas burimeve po ekzekutohen disa vendime të SPAK miratuar nga GJKKO.

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *