• |
ide | kryesore

Adele rrëfen planet e afërta për të zgjeruar familjen

Paparazzi, Slider


Adele ka folur së fundmi për planet rreth jetës së saj personale teksa mbylli “Weekends with Adele”, në Vegas.

Këngëtarja ka zbuluar se do të ketë më shumë fëmijë.

“Sapo të mbaroj me detyrimet e mia dhe gjithë koncertet, dua të kem një fëmijë”, i tregoi Adele audiencës së saj gjatë një prej interpretimeve të fundit.

Adele ka një djalë 11 vjeç, që quhet Angelo, të cilin e ka nga martesa me Simon Konecki. Dy vite pas divorcit, ajo nisi lidhjen me agjentin e sportit, Rich Paul.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *