• |
ide | kryesore

Rrëmbeu nipin 3-vjeçar në Durrës, gjykata e Apelit liron gjyshin dhe kunatin e tij

Arkiva, Lajme, Të fundit
gjyshin


Gjykata e Apelit ka liruar nga burgu, Rexhep Gjunin, gjyshin i cili akuzohet për rrëmbimin e nipit të tij 3-vjeçar, duke e vendosur nën masën “arrest në shtëpi”.

Gjuni u arrestua së bashku me Arben Salajn, kunatin e tij, ndaj të cili po ashtu është ndryshuar masa e sigurisë pasi nëna e të miturit denoncoi në polici rrëmbimin e fëmijës së saj nga gjyshërit nga ana e babait.

Kujtojmë që pak ditë më vonë, gjyshja Bahrije Gjuni u dorëzua në polici së bashku ne nipin e saj, i cili iu bashkua të ëmës.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *