• |
ide | kryesore

U rrëzua në kopësht, ndërron jetë gruaja në Sarandë

Arkiva, Lajme, Të fundit


Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në fshatin Nivicë. Ksanthipi Thomagjini 82 vjeç, kishte dalë për të bërë disa punë të vogla në kopësht. Aksidentalisht i ka rrëshkitur këmba dhe ka rënë në tokë. Menjëherë është dërguar nga të afërm të saj në urgjencën e Sarandës, por e moshuara nuk ka mundur dot të mbijetojë pasi rënia ishte fatale dhe goditja sipas bluzave të bardha, kishte qenë në kokë. 82 vjeçarja jetonte me bashkëshortin e saj.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *