• |
ide | kryesore

Furgoni del nga rruga në aksin Lezhë-Laç, humb jetën shoferi

Lajme, Të fundit


Një aksident i rëndë është regjistruar ditën e sotme në aksin Lezhë-Laç. Mësohet se nga aksidenti ka humbur jetën një person. Sipas raportimeve një furgon ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka humbur jetën drejtuesi i mjetit. Paraprakisht dyshohet se shoferi ka pësuar atak kardiak.

Më tej bëhet me dije se pasagjerët që ndodheshin në furgon ndodhen në gjendje të mirë shëndetësore. Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendin e ngjarjes.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *