• |
ide | kryesore

Drejtonte automjetet në mënyrë të parregullt, arrestohet 22-vjeçari në Korçë

Lajme, Të fundit
shtëna


Arrestohet një person dhe procedohen dy të tjerë në Korçë për vepra të ndryshme penale. Mësohet se një 22-vjeçar N.D është arrestuar pasi Gjykata e Korçës e ka dënuar me 1 muaj e 25 ditë burgim për drejtim automjeti në mënyrë të parregullt.

Gjithashtu dy persona të tjerë janë proceduar në gjendje të lirë për vepat penale transportimi i druve të zjarrit të prerë ilegalisht dhe hedhja e mbetjeve në kundërshtim me ligjin.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *