• |
ide | kryesore

Jennifer Hudson flet për romancën me reperin

Paparazzi, Slider


Jennifer Hudson  ndau një përditësim me PEOPLE  se si po shkon romanca e saj me Common.

“Gjithçka është e mrekullueshme,” tha Hudson për marrëdhënien e tyre. “Kjo është gjithçka që duhet të dini.”

Në janar, Hudson dhe Common në dukje konfirmuan thashethemet për romancë kur muzikanti i “The Light” u shfaq në emisionin e saj t. Ai i dhuroi asaj një buqetë me lule dhe diskutoi për jetën e tij të dashurisë.

“Unë jam në një lidhje… me një nga njerëzit më të bukur që kam takuar ndonjëherë në jetë,” tha ai . “Ajo është e zgjuar, ajo e do Zotin, ajo është e talentuar. “Duke e parë atë të lumtur më bën vërtet të lumtur. Kështu që, jam shumë mirënjohës. Falënderoj Zotin çdo ditë dhe thjesht po e lë Zotin të udhëheqë këtë marrëdhënie.”

Muzikanti foli më vonë për paraqitjen dhe daljen publike me lidhjen gjatë një interviste në Today me Hoda & Jenna.

“Ne u argëtuam pak,” tha Common për intervistën. Reperi shtoi se ai është një person “shumë privat” kur bëhet fjalë për jetën e tij personale dhe “gjërat që janë të shenjta”, por ata “kaluan mirë” në shfaqjen e Hudson.

Dyshja fillimisht ndezi thashethemet për romancë në vitin 2022, kur ata u panë së bashku në qytetin e tyre pas xhirimit të filmit të tyre të vitit 2024, Breathe.

Që atëherë, aktorja dhe artisti janë parë të kapur për dore në qytetin e Nju Jorkut, në një takim me MJ: The Musical në Çikago dhe  në një ndeshje të Los Angeles Lakers dhe Clippers në janar.

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *