• |
ide | kryesore

user 10

Ndahet nga jeta regjisori hollywoodian

Regjizori i filmave legjendarë ‘Batman Forever’ dhe ‘Batman dhe Robin’, Joel Schumacher, ka ndërruar jetë në moshën 81 vjeçare. Agjentët …

Kthehu