• |
ide | kryesore

user 10

Ndahet nga jeta Stan Lee

Stan Lee, shkrimtar legjendar, redaktor dhe botues i Marvel Comics, është ndarë nga jeta në moshën 95-vjeçare. Krijimtaria e tij …

Modelet më të paguara për 2018

Të gjithë mendojnë se të jesh një modele është një punë e lehtë: ato thjesht hanë shëndetshëm, bëjnë ushtrime gjatë …

Miley Cyrus:’Jam me fat’

Zjarri i madh që përfshiu Kaliforninë shkaktoi dëme të mëdha edhe për Miley Cyrus. Ishte vetë Miley, e cila bëri …

Aktorja turke rikthehet me ishin

Aktorja turke Hande Subasi, i është rikthyer lidhjes me Can Tursan, ish-bashkëshortin e saj. Në vitin 2016 ata i dhanë …

Kthehu