• |
ide | kryesore

user 10

Katy Perry ironizon Kimin (Foto)

Kim Kardashian dhe Katy Perry, janë aq mikesha, sa këngëtarja bën shaka publikisht me fashionisten në Instagram duke e ironizuar …

Ndahet nga jeta Sridevi Kapoor

Një lajm i trishtë është shpërndarë sot në media ku thuhet se ylli i Bollyëood-it Sridevi Kapoor është ndarë nga …

Fejohet Emily Ratajkowski

Emily Rajtakowski i ka dhënë fund beqarisë mbrëmjen e djeshme. Në disa pastime të njëpasnjëshme në Instastory, modelja informoi ndjekësit …